Lexus NX

Średniej wielkości SUV. Żadna rodzina premium nie jest kompletna bez tego.Średniej wielkości SUV. Żadna rodzina premium nie jest kompletna bez tego.
Audi ma Q5, BMW ma X3, Range Rover ma nowego Velara, a Porsche ma Macana. Mercedes-Benz i jego GLC, a Volvo wypuściło na rynek drugą generację XC60, która powinna dać wyobrażenie o tym, jak zatłoczone jest to pole, w którym Lexus NX się znajduje.
Przyjechał do Wielkiej Brytanii w dwóch formach – benzyny i form hybrydowych – ale teraz jest dostępny tylko z hybrydowym silnikiem benzynowym firmy Lexus. Przekonamy sie czy to, dla leiej lub gorzej, nie boi się wyglądać, czuć i prowadzić inaczej niż przyjęta norma segmentu.
Najważniejsze wśród tych różnic jest to, że jest to jedyny samochód w tym sektorze, który nie jest oferowany z silnikiem Diesla.
Podobnie jak w przypadku innych modeli Lexusa cena jest premium. Model NX300h w sztandarowej specyfikacji Premier kosztuje prawie 44 500 funtów, za co mozna kupic nie tylko droższe modele z gamy BMW X3, ale także niższą specyfikację X5.
Czy nowy Lexus jest tak wartościowy? Dowiemy się wkrotce i wam opiszemy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.